Pracujte v SiteOne

SiteOne je digitální agentura. Dlouhodobě se zabýváme vývojem on-line řešení a jejich účinnou propagací, ať už prostřednictvím PPC, SEO, či sociálních médií. Do portfolia našich služeb spadá i vývoj mobilních aplikací na platformě iOS a Android.

Kvalitní a vyvážený tým tvoří špičkoví programátoři, znalci technologií, odborníci na on-line marketing, kreativní designéři a proaktivní tým Account managerů. Různé kompetence v týmu a nadšení pro věc plodí unikátní synergie, které umožňují dodávat klientům za všech okolností technologicky perfektní, funkční a zároveň designově špičkové řešení. SiteOne si zakládá na otevřené komunikaci a vzájemné odpovědnosti za celkové výsledky klientských projektů.

 

Pracujte u nás!
Vytisknout stránku Doporučit stránku Slovník pojmů

Jsi Front-end srdcař? (React/Redux/Webpack/Node/Express)

Hledáme parťáka do front-endu. Někoho, kdo má pro obor nadšení, rád se učí nové věci, ale není úplný začátečník. Může být klidně kapacita a full-stack zkušenost také využije.

 

V SiteOne totiž neděláme front-end konvenčním způsobem. Nebojíme se nových technologií a postupů, které průběžně zdokonalujeme.

 

Weby i webové aplikace stavíme na vlastním stacku založeném na technologiích React/Redux/Webpack/Node/Express, který společně rozvíjíme a brzy ho vydáme i jako open source.

 

Podmínky spolupráce zahrnují dnes už standardní benefity a několik nad-standardních, ale nechceme, abys s námi pracoval, jen protože máme supr kanceláře, 5 týdnů dovolené nebo možnost občasně pracovat z domova.

 

Rádi bychom do týmu našli kolegu, který přijde pro radost z práce na špičkovém frontendu v týmu lidí, kteří ví, co dělají.

 

Nutné minimum:

 

Chceš se k nám přidat a být mezi prvními, kteří se nebáli u projektů pro známé love-brandy nasadit pokročilé technologické postupy?

Pošli pár informací o sobě na e-mail viktor.bezdek@siteone.cz a třeba odkaz na LinkedIn
a rádi tě k nám pozveme na návštěvu.

Zadejte e-mail příjemce:
Vzkaz:
6 + 4 =