Aplikace pro online obchodování

S našimi klienty si zakládáme na dlouhodobé a provázané spolupráci. Společnost ATLANTIK, renomovaný obchodník s cennými papíry, umožňuje svým klientům obchodovat na burze online, nicméně dosud chyběl nástroj, který by nejenom slučoval všechny aplikace, které jsou k obchodování potřeba, ale také nástroj, ke kterému by se klienti rádi vraceli. Zde se otevřel prostor pro náš tým, naši kreativitu a schopnosti. Vytvořili jsme zcela unikátní systém pro online obchodování – eATLANTIK.

Aplikace pro online obchodování
Vytisknout stránku Doporučit stránku Slovník pojmů

Jak projekt vypadá

Cíl projektu

Sloučit všechny dosavadní systémy (např. Monitor trhu, eVýpisy a ePokyny), doplnit nové funkce a vytvořit novou aplikaci, která klientům ATLANTIKU umožní nejen online obchodování, ale bude uživatelsky příjemná, intuitivní a rychlá.

Popis řešení

Při přemýšlení o budoucí aplikaci jsme identifikovali dvě výzvy: vytvořit zcela novou aplikaci, aniž by bylo nutné upravovat statisíce řádků kódu z původních systémů. Hlavním důvodem byla snaha o ohleduplnost k danému rozpočtu a také záměr věnovat raději maximální péči návrhu uživatelského rozhraní. Každé okno aplikace jsme promýšleli do posledního detailu. Speciální péči jsme věnovali zejména funkcím, které uživatelé používají nejčastěji – třeba zadání nového pokynu a sledování dat z burzy. Přáli jsme si, aby se zejména noví uživatelé v aplikaci cítili dobře. Proto jsme složitější obrazovky rozdělili na nejčastěji používané funkce a složitá nastavení schovali do sekce „pro odborníky“. Složitý manuál jsme nahradili přehledným videoprůvodcem. Naším cílem bylo vytvořit co nejpříjemnější aplikaci pro obchodování na českém trhu. Posuďte sami, jestli se to podařilo.

Dodané služby

eatlantik

V rámci dlouhodobé spolupráce se společností SiteOne si velice vážíme:

  • Proklientského přístupu jako dodavatele
  • Kreativního a proaktivního pohledu jako uživatele
  • Zajímavého grafického zpracování
  • Rychlého řešení v případě problému
Jan Hrubý

Projektový manažer, ATLANTIK FT

Podobné projekty

Zadejte e-mail příjemce:
Vzkaz:
2 + 6 =