mYx Heatmapy

Jsme sehraný tým a rádi se vydáváme neprozkoumanými stezkami. Řekli jsme si, co nového bychom mohli přinést na český trh a potažmo naším klientům a tak se zrodil projekt mYx. Systém mYx dokáže sledovat každý jednotlivý klik myší na dané stránce a vygenerovat takzvanou heatmapu = teplotní mapu, která se zobrazí přes sledovanou stránku a barevnou intenzitou ukazuje místa, kde je nejvíce a kde nejméně interakcí uživatelů v podobě kliknutí myší.

Věrnostní systém Schneider Electric
Vytisknout stránku Doporučit stránku Slovník pojmů

Jak projekt vypadá

Cíl projektu

Cíl mYxu se zdá být jasný – mít produkt, který bude vydělávat peníze v podstatě sám, ale jak už to bývá zvykem, nic není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Pro nás to ve skutečnosti je přinést kvalitní produkt pro všechny, kteří se seriózně zabývají návštěvností webu a online marketingem s tím spojeným. Víme, že jsme nepřišli s přelomovým produktem a že je dostupný v zahraničí v několika různých variantách. My jsme se však chtěli zaměřit na uživatelský komfort a radost z práce s heatmapami. Náš systém je díky Flashové základně rychlý a protože chceme, aby i v budoucnu měl mYx pořád co nabídnout, nadále produkt rozvíjíme o další funkce.

Popis řešení

mYx je vlastně Javascriptový kód, který se vkládá do zdrojového kódu sledovaných stránek (podobně jako např. Google Analytics kód) na straně klienta. Na naší straně pak sbíráme všechny kliky myší, které se na sledovaných stránkách provedou (můžeme přirovnat např. k webhostingu) na náš server. Zobrazení heatmap na konkrétní stránce je pak přístupné každému kdo zná přihlašovací údaje a zvolí na prohlížené stránce příslušnou klávesovou zkratku. Vyzkoušejte si demo na stránkách mYxu.

Dodané služby

myx.cz

Podobné projekty

Zadejte e-mail příjemce:
Vzkaz:
3 + 6 =