Nová webová prezentace Hellmann’s

Na podzim 2008 se spouštěla další z interaktivních a hravých webových prezentací z dílny SiteOne, tentokrát pro společnost UNILEVER. Ta si přála předělat webové stránky značky Hellmann’s. Pro zajímavý a funkční web s mnoha 3D prvky si vybrala náš tým, se kterým na různých dalších projektech spolupracuje dodnes.

Aktualizace: V roce 2012 proběhl kompletní redesign stránek.

Nová webová prezentace Hellmann’s
Vytisknout stránku Doporučit stránku Slovník pojmů

Jak projekt vypadá

Cíl projektu

Klient si přál vytvořit zcela novou webovou prezentaci, která atraktivním způsobem představí produkty Hellmann’s. Cílem prezentace bylo posílit prodej, budovat značku a věrnost spotřebitelek (web měl být zacílen hlavně na ženy – hospodyně).

Popis řešení

S klientem jsme se od začátku shodovali na prostředcích, kterými dosáhnout naplnění jeho přání. Hlavními devizami webové prezentace jsou atraktivní design a interaktivita. Vytvořili jsme realistické 3D modely produktů Hellmann’s, které si každá návštěvnice či návštěvník webu může prohlížet a v případě potřeby otáčet na informace o nutričních hodnotách či složení výrobku. Všechny 3D modely jsou zjednodušené tak, aby si je mohli prohlížet i uživatelé s pomalejším počítačem, zároveň však všechny etikety a důležité informace zůstávají čitelné. Dalším interaktivním prvkem webu je 3D galerie receptů, která umožňuje listování virtuální kuchařkou. V prezentaci jsme použili také velmi moderní propojení s YouTube pro prohlížení videí. Za velké plus webu považujeme fakt, že je i přes své nestandardní grafické zpracování výborně renderován všemi aktuálními internetovými prohlížeči. Krátce po dokončení české verze webové prezentace Hellmann´s se spouštěla i její slovenská „sestra“.

Dodané služby

www.hellmanns.cz

Agentura SiteOne zvitězila v našem tendru na přípravu nových webových stránek značky Hellmann´s hlavně díky proaktivnímu přístupu a skvělým nápadům. Naší prioritou byla přehledná a atraktivní komunikace veškerých aktivit značky Hellmann´s a jejích novinek. Ocenili jsme skvělé nápady SiteOne jako je například listování recepty či 3D modely produktů, u kterých si uživatel lehce nalezne nutriční informace sám. Těšíme se na další úpravy webu, které snad také zaujmou naše spotřebitele.

Ing. Tereza Adámková

Brand Manager CE, UNILEVER

Podobné projekty

Zadejte e-mail příjemce:
Vzkaz:
4 + 6 =