Webdesign stránek iGlanc

Ztratit glanc, to bychom nikdy nechtěli. Tím méně, když se na nás klient obrátí s tím, že by si přál vytvořit internetovou verzi společenského magazínu Glanc. Stalo se v roce 2012 a naše dlouholetá praxe a zkušenost i s nízkonákladovými projekty se postaraly o to, že jsme projekt zvládli se ctí.

Webdesign stránek Iconiq
Vytisknout stránku Doporučit stránku Slovník pojmů

Jak projekt vypadá

Popis řešení

Klient chtěl minimalizovat náklady, proto jsme základ webu položili na otevřený CMS Wordpress, který jsme pak dále podle potřeby rozvíjeli. Design stránek vychází ze stylu tištěného časopisu Glanc. Programovali jsme v HTML5 a i přes omezený rozpočet se podařilo web stránky obohatit o některé funkce, které klient z mediální oblasti ocení – například automatickou publikaci článků z internetového magazínu na facebookovém profilu časopisu nebo newsletterový systém generující rozesílky z publikovaných článků pomocí funkce "drag and drop".


Dodané služby

Názor klienta

Martin HošekSiteOne patří nesporně mezi top digitální agentury na českém trhu. Ale, pozor, nejen, že předvádí absolutně vynikající kreativní výkony, lidé ze SiteOne jsou také velmi "business oriented" a dokáží odhadnout co bude/nebude fungovat. No, a konečně, SiteOne má tým lidí, se kterými se prostě dělá dobře. Člověk se až těší na to, až půjde na meeting do Kodaňské...

Martin Hošek
Czech Fashion Interactive Group s.r.o.
Pozice: Partner

Zadejte e-mail příjemce:
Vzkaz:
8 + 1 =