O násSlužbyProduktyPortfolioKariéraBlogKontakty

PR Specialista

Do naší party plné zkušených profíků i skvělých kolegů zápalených do světa digitálních řešení hledáme šikovného (třeba i seniornějšího) specialistu nebo specialistku pro vztahy s veřejností (PR), který bude formovat a hýčkat naši firemní image způsobem, který podporuje naše podnikání, hodnoty a poslání.

Rádi Tě v SiteOne přivítáme, pokud už máš schopnosti, dovednosti a reálné znalosti z oblasti PR. Ideální jsou také zkušenosti z oblasti firemní komunikace / řízení projektů a správy komunikace na sociálních sítích.

V SiteOne budeš odpovídat za udržování vztahů s médii a novináři. Také se můžeš těšit na spolupráci při marketingových aktivitách, a samozřejmostí je plná autonomie v PR. Když k tomu přidáš hodně nadšení a příjemné vystupování, spolehlivost a týmovost, tak už jsi naším ideálním kandidátem.

Cílem tvé práce bude udržovat pozitivní povědomí o společnosti a značce SiteOne v médiích a u odborné veřejnosti. Také nastolovat témata z oblasti digitálu.

Náplň tvé práce:

  • Tvoříš a naplňuješ plány a strategii PR (pod záštitou brandu).
  • Podílíš se na tvorbě brandu SiteOne a dostáváš ho do povědomí online i offline komunikačními kanály.
  • Hýčkáš vztahy s médii a novináři.
  • Píšeš tiskové zprávy, projevy a další textové podklady pro další potřeby v PR.
  • Podílíš se na plánování a organizování akcí, veletrhů, konferencí atd.
  • Aktivně naplňuješ propagační a komunikační plány, můžeš psát na blog - pokud tě to baví.
  • Společně s kolegy připravuješ průzkumy a analyzuješ výsledky výzkumů a NPS.

Požadavky:

  • Zkušenost na pozici PR (ideálně pár let, nemusí to být zkušenosti v řádech desetiletí).
  • Zkušenosti s řízením projektů a realizací PR kampaní.
  • Zkušenosti s copywritingem a editorskou činností.
  • Pracovní znalost MS Office; Google Drive apod.
  • Znalost platforem sociálních médií (Twitter, Facebook, LinkedIn atd.).
  • Vynikající ústní a písemné komunikační dovednosti.
  • Schopnost prezentovat a mluvit na veřejnosti.
  • Perfektní znalost gramatiky a stylistiky.
  • Kreativní, ale praktická mysl.
  • Vzdělání nebo reálné zkušenosti v oblasti PR, komunikace, žurnalistiky apod.
  • Jsi týmový hráč/hráčka a vyzrálá osobnost - jak po stránce odborné, tak lidské.
  • Spolupracujeme a pomáháme si. Věříme tobě i ty nám.
  • A při tom všem se parádně bavíme, protože náš tým je víc než parta odborníků. Jsme přátelé.

Co ti nabídneme?

  • Možnost zdokonalit projekty například pro: Air Bank, Home Credit, J&T Bank, CK Blue Style, Dermacol, EuroWag, EUC, E.ON, JTIS a další lovebrandy.
  • Rozvíjet brand SiteOne a mít plnou důvěru ve vedení PR aktivit.
  • Zkušenou partu profíků; 10 let praxe (a více) u nás není výjimkou.
  • Šéfa, který perfektně rozumí tvé i své práci.
  • Pravidelné koordinace, kde budete řešit vše, co tě v práci těší i pálí.
  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem, znalostem a přístupu.
  • Krásné, moderní kanceláře na Vinohradech (občerstvení, snídaně, MHD 100 m).

Benefity, které nejsou jen pro parádu:

  • 5 týdnů dovolené.
  • Sick days a možnosti home office.
  • Bonusy za úspěšné projekty a proaktivitu.
  • Příspěvek na volnočasové aktivity nebo technologické hračky.
  • Neomezený firemní tarif (volání i data).
  • Celofiremní teambuildingy - rádi se společně bavíme.
  • Partu skvělých lidí, které si zamiluješ na první pohled.
    Těšíme se na tvoje CV nebo odkaz na LinkedIn a nezapomeň připojit i motivační dopis, proč právě tobě by tahle krásná práce sedla. Těšíme se na tebe! Petra, Marketing SiteOne

    Pracoval bys pro značky jako jsou

    Air bank
    Axa
    bluestyle
    czu
    dermacol
    wag
    gorenje
    Home credit
    jtb
    schneider
    sanofi
    zonky

    Chceš se dozvědět víc o práci v SiteOne? Tak si přečti rozhovor s Evou - naší HR & Employee Care

    P.S.: Pokud jste z personální agentury, prosím nevolejte.

    Řekli bychom vám stejně jen to, že s našimi budoucími kolegy se rádi potkáváme hned od začátku osobně a je pro nás hodně důležité, aby si i oni sami chtěli vybrat právě SiteOne.

    Pak nám to totiž bude vzájemně klapat :).