O násSlužbyProduktyPortfolioKariéraBlogKontakty

Hledáme zkušenou Uxačku nebo UXáka

Nehledáme ani supermana, ani všeuměla, ale zkušeného UXáka nebo UXačku, kteří už dobře ví, co řeší.

Hledáme pečlivou kolegyni nebo kolegu, která/ý svou empatií a odborností zaručí, že naše digitální projekty budou dávat smysl koncovým uživatelům a zároveň naplníme byznysové cíle našich klientů.

Chceme hlavně, abys miloval/a svou práci stejně tak jako naše klienty a jejich zákazníky.

Pojď nám tedy pomoct společně vytvořit to, co budou klienti a hlavně jejich zákazníci zbožňovat!

Náplň tvé práce:

  • Komunikace se zákazníkem, identifikace jeho požadavků a představ o digitálním řešení.
  • Analytika, rešerše, výzkum, tvorba diagramu stránek.
  • Plánování, provedení, vyhodnocení a zdokumentování uživatelského výzkumu.
  • Analýza a zhodnocení webu a jeho grafického návrhu.
  • Návrh obsahu webů a zpracování uživatelského rozhraní webové prezentace formou klikatelného prototypu z wireframů.
  • Pravidelné testování a ověřování řešení s uživateli.
  • Moderování a vyhodnocování uživatelských testů.
  • Používání selského rozumu, vysvětlování a argumentování.
  • Zpracování a předání dokumentace.

Jak taková pozice vypadá v SiteOne?

  • Jsi parťákem nebo parťačkou v týmu designérů. Vezmeš si pod svá křídla téma zákaznické spokojenosti.
  • Jsi důležitá osoba týmu, která připraví podklady a vstupy pro další práci - rešerše a analytika je tvůj denní chléb.
  • Víš, co je to WireFrame a umíš ho připravit tak, aby byl spokojený klient i tvůj kolega.
  • S opravdovým zájmem nasloucháš, přemýšlíš o věcech v kontextu, jsi spolehlivý obhájce zákazníků a neustále hledáš cesty, jak pro ně najít to nejlepší řešení.
  • Emoční inteligence je tvou neodmyslitelnou součástí. Dávno už víš, že spokojenost tvoří komunikace a spolehlivost.
  • Rozpovídáš i naše kolegy vývojáře, budeš totiž vést a moderovat kreativní týmové workshopy.
  • Jsi odvážný/á a víš, že uživatelský zážitek nekončí ani nezačíná na webu. A nebojíš se to říkat nahlas.
  • Je na tebe spoleh, svou práci máš rád/a a víš, proč jí děláš - tvá práce ti dává smysl.
  • Jsi týmový hráč/hráčka a vyzrálá osobnost - jak po stránce odborné, tak lidské.
  • Spolupracujeme a pomáháme si. Věříme tobě i ty nám.
  • A při tom všem se parádně bavíme, protože náš tým je víc než parta odborníků. Jsme přátelé.

Co ti nabídneme?

  • Možnost zdokonalit projekty například pro: Air Bank, Home Credit, J&T Bank, CK Blue Style, Dermacol, EuroWag, EUC, E.ON, JTIS a další lovebrandy.
  • Zkušenou partu profíků; 10 let praxe (a více) u nás není výjimkou.
  • Šéfa, který perfektně rozumí tvé i své práci.
  • Pravidelné koordinace, kde budete řešit vše, co tě v práci těší i pálí.
  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem, znalostem a přístupu.
  • Krásné, moderní kanceláře na Vinohradech (občerstvení, snídaně, MHD 100 m).

Benefity, které nejsou jen pro parádu:

  • 5 týdnů dovolené.
  • Sick days a možnosti home office.
  • Bonusy za úspěšné projekty a proaktivitu.
  • Příspěvek na volnočasové aktivity nebo technologické hračky.
  • Neomezený firemní tarif (volání i data).
  • Celofiremní teambuildingy - rádi se společně bavíme.
    Těšíme se na tvoje CV nebo odkaz na LinkedIn a nezapomeň připojit i motivační dopis, proč právě tobě by tahle krásná práce sedla. Těšíme se na tebe! Tomáš - Head of Design v SiteOne

    Pracoval bys pro značky jako jsou

    Air bank
    Axa
    bluestyle
    czu
    dermacol
    wag
    gorenje
    Home credit
    jtb
    schneider
    sanofi
    zonky

    Chceš se dozvědět víc o práci v SiteOne? Tak si přečti rozhovor s Evou - naší HR & Employee Care

    P.S.: Pokud jste z personální agentury, prosím nevolejte.

    Řekli bychom vám stejně jen to, že s našimi budoucími kolegy se rádi potkáváme hned od začátku osobně a je pro nás hodně důležité, aby si i oni sami chtěli vybrat právě SiteOne.

    Pak nám to totiž bude vzájemně klapat :).