O násSlužbyProduktyPortfolioKariéraBlogKontakty

MapsOne pomáhá

Jak dokázal mapový nástroj tolik pomáhat?

MapsOne je náš inovativní, ale hlavně velmi univerzální nástroj, který pracuje s funkcí našeptávače a vyhledávání. Během první vlny Covidu, která byla beze sporu pro každého z nás novou zkušeností, jsme využili této flexibility a vytvořili s MapsOne plně funkční platformu pro sdílení pomoci.

Náš kolega Josef, projekťák a produkťák tělem i duší, totiž přišel s nápadem, jak využít MapsOne jako komunikační nástroj, který spojuje ty, kteří pomoc potřebují s těmi, co ji nabízejí. A protože doba byla turbulentní a typické nadšení a soudržnost v SiteOne stoupala každý dnem, během neskutečných 14  dní (od nápadu) byl na světě web: Pomoc v Karanténě.

Z technického hlediska jsme využili jen to, co už dobře známe a máme k dispozici. MapsOne jsme upravili na konkrétní problém a v podstatě ihned jsme začali pomáhat. Vymazlili jsme vizuální styl, připravili backend i frontend a zbytek už byl na každém z nás. Nakonec se z firmy zapojil skoro každý. Není divu, že o nás tehdy mluvil kde kdo, starostové a politici po Praze, ale i třeba rádio Kiss a Evropa 2.

A protože nadšení z toho, že můžeme vzít náš vlastní - už kvalitně připravený produkt a v podstatě ihned ho nasadit, a to dokonce na přání, nás fakt baví. MapsOne rozhodně není jen nějakou krabičkou s omezenými funkcemi, ale kvalitním základem pro komunikaci se zákazníky a klienty, také chytrou navigací i našeptávačem adres. A to jde využít v podstatě pro jakýkoliv byznys.

Naše pomoc s uplynutím karantény určitě nekončí. Pomoc v karanténě aktuálně probíráme se znalci z Prahy 2, která se rozhodla využívat tuto platformu jako komunikační nástroj pro své občany.  A protože i my jsme srdcaři z Vinohrad, hodně nás tato spolupráce těší. Hlavně protože vidíme, jak efektivně můžeme naše nástroje adaptovat na konkrétní věc a pomáhat tam, kde je to potřeba.

Možnosti jsou neomezené, stejně jako MapsOne a schopnosti SiteOne.

Copyright © 2000‒2021 SiteOne, s.r.o., všechna práva vyhrazena.