O násSlužbyProduktyPortfolioKariéraBlogKontakty

TempliOne


TempliOne je systém na tvorbu emailových šablon, který vám umožní složit ze sady předdefinovaných bloků šablonu použitelnou v kterémkoliv e-mailingovém systému. Nepotřebujete tak externí agenturu nebo firemní IT,
protože v intuitivním uživatelském prostředí zvládne šablonu “naklikat” každý. Úspora času a nákladů - rychlé a intuitivní vytvoření šablony e-mailu zjednodušuje práci CRM týmů.

Přehledná evidence - jedno evidenční místo pro všechny vytvořené šablony e-mailů.
Responzivní e-maily - TempliOne šablony mají správný vzhled podle vašeho brand manuálu. A to ve všech hlavních e-mailových klientech na počítačích, tabletech i mobilních telefonech.
Atraktivní šablony - zvýšení interakce čtenářů e-mailu pomocí pohyblivých tzv. Eye Catcher prvků (GIF).

Jak TempliOne funguje?

SiteOne vytvoří na základě vašeho brand manuálu jednotlivé grafické komponenty ve správném vizuálním stylu - např. firemní font, tlačítko, záhlaví, textový blok s obrázkem atd. Z takto připravených komponent si skládáte šablony e-mailů, podobně jako z kostiček lega. Vyplňování obsahu je doplněno o vysvětlivky a automatické kontroly, takže je snadné a bez chyb. Šablony si opatříte popisnými štítky pro snadné vyhledávání, správu a použití při vývoji dalších, odvozených šablon. Výsledné šablony lze exportovat nejen v HTML, ale i PDF či PNG. Šablony si snadno zkontrolujete odesláním na vlastní testovací adresy

Hlavní výhody

Responzívní

Dvě třetiny lidí konzumují digitální obsah na telefonu. TempliOne šablony jsou na to připravené.

Intuitivní

Pomocí Drag & Drop dovede šablonu sestavit každý.  I bez titulu z IT a znalosti programování.

Rychlý

Vytvořit šablonu do 15 minut? S TempliOne to stihnete i s rezervou na uvaření kafe.

Hodně inovativní, nejlepší je ale to, že po společné konzultaci jsme schopni TempliOne nasadit přesně na míru každé společnosti.

 

Stáhněte si produktový list

Copyright © 2000‒2021 SiteOne, s.r.o., všechna práva vyhrazena.