O násSlužbyProduktyPortfolioKariéraBlogKontakty

Home Credit

Responzivní web Home Credit

UX + Design + frontend + backend + infrastruktura + kalkulačky

Web Home Creditu se vyznačuje nárazovým zatížením, stovkami zařízení používanými k přístupu, nutností snadného používání a využitím velmi komplexní kalkulačky půjček. Pro jiné neřešitelný problém, pro nás téměř hračka.

Jaké jsme si dali cíle

ReactJS

Web bude samozřejmě v Reactu… Proč nevyužít moderní technologie, když je máme k dispozici?

Vysoká responzivita

Stránky HomeCreditu jsou unikátní množstvím zařízení využívaných k přístupu. Na každém z nich přitom web musí vypadat perfektně.

Optimalizované flow

Základní pravidlo UX říká, že čím víc kroků, tím vyšší ztráty ve funnelu. A proto si u Home Creditu můžete díky správně nastavené flow půjčit neuvěřitelně rychle.

Responzivní web

Responzivní web

Lidé na stránky HomeCreditu přistupují ze stovek různých zařízení. A tak bylo podstatné, aby se web nejen dobře hýbal, ale i vypadal u každého klienta na jedničku. Web HC je tak zcela responzivní a otevřít ho jde na všem, od Apple Watch přes Blueberry až po…ok, na 3310 ho neotevřete.

Kalkulačka půjček

Kalkulačka půjček

Na webu Home Creditu si můžete online sjednat půjčku — a to snadno a rychle. K tomu pomáhá i kalkulačka půjček, která obsahuje pár set až tisíce možných variant a přitom se načítá během zlomků vteřiny.

Flawless proces

Flawless proces

Půjčka není pro většinu lidí příjemná věc. Proto ji na stránkách Home Creditu můžete vyřídit snadno, intuitivně a především velmi rychle — a to díky stovkám hodin, které jsme nechali nad optimalizací flow i UX.

Výsledky

A jak to dopadlo ?

100 %

integrovaný námi dodávaný lead management systém

99,97 %

uptime

247 826

průměrných měsíčních návštěv

Copyright © 2000‒2022 SiteOne, s.r.o., všechna práva vyhrazena.