O násSlužbyProduktyPortfolioKariéraBlogKontakty

Unicef

Web plný dárců

UX + design + frontend + backend + servis

Pro Unicef - organizaci, která pomáhá dětem ve více než 190 zemích světa, jsme připravili upgrade & redesign stávajícího webu. Na kterém jsme zachovali všechny potřebné funkcionality a převedli ho do moderního, plně responzivního kabátu. Celý projekt jsme pojali v souladu s duchem Unicefu jako práci bez dalšího profitu.

Jaké jsme si dali cíle

Responzivní web

Na web Unicefu přicházejí dárci z různých zařízení a vysoká responzivita, při zachování původních řešení, je absolutní nutností.

CMS pro e-shop

V e-shopu Unicef využívá výhody našeho CMS, které zaručuje vysoké bezpečí. Také poskytuje množství vychytávek pro správu objednávek.

Upgrade

Nechtěli jsme web Unicefu jen přikrášlit, ale rovnou vylepšit celé digitální řešení. Projekt jsme pojali jako celkový upgrade a redesign.

Responzivní web

Responzivní web

Plná responzivita je samozřejmostí. Největší výzva projektu byla zachovat všechny potřebné funkcionality původního webu a zároveň nový web efektivně zjednodušit na míru potřebám Unicefu a jeho dárců.

CMS a e-shop

CMS a e-shop

Naše CMS v e-shopu Unicef udělalo pořádek v nastavených procesech. Výrazně zvýšilo zabezpečení, zjednodušilo správu objednávek, zrychlilo jejich odbavení a také poskytuje přehledné exporty.

Uživatelský zážitek

Uživatelský zážitek

Nešlo nám jen o to udělat, co nejkrásnější webové stránky, naše předsevzetí bylo zjednodušit cestu dárcům po webu, aby mohl Unicef naplňovat své poslání tím nejefektivnějším způsobem.

„Díky novému webu od SiteOne se nám daří lépe oslovovat nové dobrovolníky a stážisty, kteří hojně využívají kontaktní formuláře. Nově si mohou naši dárci také vytvářet vlastní certifikáty Dárků pro život, čehož před Vánoci využily tisíce stávajících i nových dárců.“ Pavla Gomba – výkonná ředitelka UNICEF ČR

Copyright © 2000‒2021 SiteOne, s.r.o., všechna práva vyhrazena.