O násSlužbyProduktyPortfolioKariéraBlogKontakty

Vnímáme online komplexně

Vytváříme řešení ušité na míru potřebám našich partnerů.

UX

UX

Vyvíjíme projekty tak, aby se nejen dobře používaly, ale zároveň plnily to, co plnit mají — přinášely výsledky. K tomu jsou zapotřebí nejen komplexní analýzy návštěvnického chování, ale i z nich plynoucí vyladěné UX. A kvanta koleček A/B testů.

Grafika a Design systém

Grafika a Design systém

Navrhování vizuální podoby webů a aplikací děláme s ohledem na vývoj a udržitelnost. A tak, aby vypadaly dobře na monitoru i na mobilu. I proto jsme se rozhodli jít cestou Design systému, který tyhle požadavky zaručuje.

Weby a e-shopy

Weby a e-shopy

Za ty roky jsme „naprgali“ desítky webů a e-shopů, které návštívily miliony lidí. A každý další projekt nás posouvá dál — jak v oblasti technologií, tak v projektovém řízení. I proto milujeme obzvlášť velké výzvy.

Vlastní CMS

Vlastní CMS

Žádný WordPress nebo krabicová řešení. Projekty děláme na klíč na vlastním CMSku a na vlastním stacku — obojí odladěné tak, aby si je oblíbili klienti i vývojáři.

iOS a Android

iOS a Android

Mobilní oddělení SiteOne se nativních i hybridních appek pro iOS ani Androidu nebojí. A zvládneme i Windows Phone či Blackberry — i když to už je spíše pro dobu kamenou. Prostě umíme psát věci pro telefony, ok? :)

Webové aplikace

Webové aplikace

Chcete si zalétat s dronem ovládaným přes browser? Nebo řídit tisíce zaměstnanců přes aplikaci ve vašem Chromu? Pro nás žádný problém.

Marketingová automatizace

Marketingová automatizace

Marketingová automatizace — to nejsou jen personalizované webové stránky, emaily nebo sociální sítě. To jsou i specifické články ve feedu Vašich klientů, tvorba umělých sociálních bublin a další vychytávky. Kde ostatní končí, my jedeme dál.

Infrastruktura

Infrastruktura

Po světě máme pár stovek serverů se zabezpečením o rozsahu Velké čínské zdi. A na nich uložené petabajty dat. A komu ani toto nestačí, pro toho děláme web clustery, takže naše řešení prostě nepadají. Ručíme za 99,998% uptime!

Analýzy a konzultace

Analýzy a konzultace

Chcete vědět, jak je na tom váš projekt? Jak u něj zlepšit uživatelskou zkušenost a vyšponovat konverze? Zda je možné se do něj hacknout nebo jej zbourat útokem? Nebo prostě jen UX školení? I tohle umíme — a dost dobře.

Copyright © 2000‒2022 SiteOne, s.r.o., všechna práva vyhrazena.