Hledáme šikovnou posilu do
frontendového teamu.

Koho kontaktovat

Viktor Bezděk

Front-end team leader
e-mail: viktor.bezdek@siteone.cz

Naše srdce bijí pro skvělé online projekty

JavaScript (React) developer

SiteOne je agentura zabývající se vývojem webů, webových a mobilních aplikací, které uživatelé rádi používají a klientům pomáhají naplňovat obchodní cíle.

V SiteOne jdeme cestou konstantního technologického rozvoje, jehož směr definují samotní vývojáři.

Každý týden se vzájemně školíme a sdílíme postupy a každému se dostává pravidelného individuálního mentoringu. Developer experience u nás není buzzword, ale pravidelné téma, které považujeme za jeden ze základních pilířů skvělých projektů.

Co tě může zajímat o nás

Technologické řešení front-endu

  • React ekosystém pro tvorbu uživatelského rozhraní
  • Redux pro state management
  • GraphQL / Apollo pro komunikaci s backendem
  • SASS a fela pro stylování komponent
  • Git a GitLab pro verzování
  • GitLabCI a Jenkins pro continuous integration a delivery
  • Jest, Cypress.io, ESLint a Flow pro testování, statickou analýzu kódu a konzistentní coding style
  • Webpack / Babel pro zpracování kódu
  • NodeJS, Express / Koa, Redis pro server-side rendering
  • a mnoho dalších

Samotné technologie ale nic neznamenají, pokud s nimi nepracují zkušení lidé a projekty nerealizují v rámci efektivní workflow.

Chceš přijít na návštěvu a s obojím se seznámit?

Kdo jsme

  • eticky podnikající firma, která je hrdá na to, že od roku 2000 dělá maximum pro to, aby svým zákazníkům doručila to nejlepší
  • neformální a přátelská 40+ členná parta, která se nebere příliš vážně, ale váží si svých zaměstnanců, věnuje se jejich mentoringu a profesnímu růstu
  • agentura, kde se soustavně vylepšují technologické postupy a hýčká firemní kultura, aby byla dlouhodobě atraktivním místem, kde stojí za to pracovat

Pro koho pracujeme

  • Air Bank
  • Blue Style
  • Home Credit
  • J&T Banka
  • Dermacol
  • Schneider Electric
  • ...a mnoho dalších

Co bychom chtěli od tebe

  • Jsi odborník v oblasti JavaScriptu, který dokáže najít chytré řešení na jakýkoli problém. Dokonale chápeš proces celého vývoje webu a všech kvalitativních faktorů.
  • Je pro tebe důležitá kvalita a udržitelnost kódu. Jdeš vždy příkladem a píšeš pragmatický, promyšlený, ale zároveň pochopitelný kód.
  • Máš rád rozmanitost a podporuješ kulturu osobnostního i kompetenčního rozvoje. Ochotně podporuješ kolegy ve svém teamu a pomáháš jim doručit skvělý výsledek.
  • Jsi zvídavý, inteligentní a máš neustálou potřebu se zlepšovat. Zajímá tě kontext a pokládáš otázky, dokud neporozumíš celému problému. Rozumíš obchodní stránce své práce a nebojíš se hledat a zkoušet nové cesty, jak věci dělat lépe.
  • Nebojíš se přijmou odpovědnost. Proaktivně tě zajímá zpětná vazba. Pokud uděláš chybu, poučíš se z ní a nesnažíš se jí zamaskovat.

Pracovní náplň

Jako vývojář webů od SiteOne budeš pracovat na projektech všech velikostí od malých MVP až po složité aplikace pro nadnárodní firmy. Budeš hrát roli při vylepšování způsobu vývoje i rozvoji firemní kultury

Hlavní odpovědnosti

  • Pochopení definice úspěchu klienta a spolupráce na jeho naplnění (Naším úspěchem je až úspěch klienta.)
  • Tvorba reusovatelného kódu a knihoven
  • Vytváření kvalitně navrženého a testovatelného kódu s využitím nejnovějších osvědčených postupů
  • Spolupráce s designéry na tvorbě a rozvoji komponent
  • Optimalizace aplikace pro maximální rychlost a škálovatelnost
  • Znalost aktuálních technologií
  • Přispívání k neustálému zlepšování procesu vývoje.

Dovednosti a kvalifikace

  • Komplexní znalost JavaScriptu a přidružených technologií (HTML5, CSS3, CSS preprocesory)
  • Znalost a zkušenosti s knihovnou React.js a přidruženého ekosystému
  • Zkušenosti s konzumací GraphQL API
  • Silné porozumění modernímu frontendu
  • Zkušenosti s kompatibilitou mezi prohlížeči
  • Zkušenosti s preprocessingem JavaScriptu (Babel, Webpack...)
  • Verzování pomocí Git
  • Angličtina slovem i písmem

Bonusové body

  • Zkušenosti s testováním kódu
  • Znalost Node.js
  • Grafické cítění

Co nabízíme

  • možnost pracovat s odborníky z oboru 15+ lety praxe
  • firemní kulturu, kterou jen tak nenajdeš
  • pravidelná školení každý týden
  • odborný mentoring
  • podpora kompetenčního i osobnostního růstu
  • odpovídající plat
  • krásné kanceláře na Vinohradech
  • týden dovolené navíc
  • možnost pracovat částečně z domova
  • dobré jídlo, pití a kvalitní kávu
  • a spoustu dalších benefitů

Zaujali jsme tě? Pošli nám něco o sobě, dohodneme ti schůzku s naším šéfem frontendu Viktorem. Rád poví všechno o tom, jak pracujeme a proč stojí za to sedět právě u nás.

galerie galerie
galerie
galerie

Kontaktujte nás

Rádi se s vámi sejdeme formálně i neformálně. Jsme tu pro vás každý pracovní den od 9 - 17 hodin. Těšíme se na vás.

Kontakty

info@siteone.cz
+420 267 900 999

Kancelář

Korunní 810/104
101 00 Praha 10

Sídlo

Krouzova 3038/14
143 00 Praha 4

SiteOne, s.r.o

27398471
DIČ CZ27398471
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, složka 110279.