Albixon

Potřeby zákazníka na prvním místě

Klient

Albixon

Obor

Sport a rekreace

Rok

2021

Dodané služby

Digital Strategy, Website Design, UX a UI Design

O Albixonu

 • Požadavky klienta
  Moderní, digitální řešení
  Nadstandardní servis a PM
  Skvělý uživatelský zážitek
O Albixonu

Přední český poskytovatel bazénů, jejich kompletního příslušenství a pergol vnáší radost do zahrad v 70 zemích celého světa. Zákazníci tak nejen zvyšují hodnotu nemovitosti, ale zároveň investují do svého zdraví a i každodenních radostí s celou rodinou.

InHouse řešení

 • Design
  Website Design
  User Experience
  User Interface
  Wireframes
  Architecture
  User Journeys
Naše řešení

Přední český dodavatel bazénů a bazénového příslušenství Albixon potřeboval nový web a to byla voda na náš mlýn! Designéři v SiteOne se doslova ponořili do práce. Cíl byl jasný: dokonalý uživatelský zážitek při výběru bazénu a jeho zastřešení. Albixon nás zaujal už na první schůzce. Analýza potřeb zákazníků je na špičkové úrovni a zabývá se i těmi nejmenšími detaily. Díky tomu jsme měli pro celou první analytickou fázi zakončenou kreativním workshopem skvělý zdroj potřebných informací. 

Designová část vznikla na základě marketingových, byznysových a dalších materiálů, ale také za pomoci precizních výzkumů našeho UX, Designového a Analytického oddělení. Výsledné webové řešení má esteticky odpovídající a co možná nejminimalističtější webdesign podpořený silným UX základem využívající nejmodernější postupy a znalosti. Kladli jsme důraz na hodnoty klienta, prozákaznický přístup a promyšlenou funkcionalitu.

BestOne výsledky

Výsledný web je klasickým příkladem jednoduše spravovatelného řešení, které perfektně slouží jak společnosti, tak zákazníkům.

 • 100 %

  Splněné požadavky a termín dodání hotového řešení.

 • 8

  Členný core team.

 • 1,5

  Měsíce na analytickou fázi.

Testimonial

Hodnocení od partnera

Díky SiteOne jsme získali moderní design webu a perfektní uživatelský zážitek z pohledu zákazníka. Před návrhem webu proběhla důkladná analýza konkurence v Česku i v zahraničí, analýza klíčových slov a průzkum u našich zákazníků. Web zohledňuje současné moderní trendy, je přehledný, uživatelsky přívětivý a obohacený o jednoduchý bazénový konfigurátor.

Daniel Bareš

Marketing Manager ALBIXON a.s.

in