Pracuj s námi

Sympatický tým expertů a jedniček svého oboru

Proč si vybrat SiteOne?

Každý v týmu si zaslouží to nejlepší a my jsme odhodlaní mu to dát. Věříme, že fantastické výsledky vznikají tam, kde je pro ně připravená půda.

 • Benefity práce v SiteOne
  Nejmodernější technologie
  Profi Hardware
  Prostorné kanceláře
  Home office podle potřeby
  Práce pro prémiové klienty na zajímavých projektech
 •  
  Zkrácená pracovní doba
  5 týdnů dovolené
  Příspěvek na volnočasové aktivity
  Pravidelné snídaně, oslavy a párty
  Zábavné teambuildingy i sportovní akce

Připoj se k naší misi

 • Na co se můžeš těšit?
  Hodnoty ESO
  Full remote režim
  Investujeme do lidí
  Vyznáváme work-life balance
  Dobrodružné teambuildingy
  Jsme jako rodina
Takhle to děláme

Naše hodnoty shrnuje zkratka ESO a znamenají Empatie, Spolehlivost a Odvaha. To se odráží jak ve vztahu ke klientům, tak k zaměstnancům. Přes dvě dekády táhneme za jeden provaz a to, jak jsme si nastavili vnitřní procesy, má dobré důvody. Pokud něco měníme, tak na základě dlouhodobého pozorování a společného vyhodnocování. I proto jsou tu lidé, kteří byli u založení a mají v plánu SiteOne posouvat kupředu i nadále.

Stabilní zázemí pro zaměstnance znamená stabilní zázemí i pro klienty. Chvíli trvá, než důkladně zmapujete kód i byznys projektů tak, abyste pochopili, které řešení je nejlepší. Proto je u nás na prvním místě dlouhodobá spolupráce a blízký vztah s klientem. Díky tomu jsou zaměstnanci z práce nadšení, baví je hledat efektivnější technologická řešení a jejich práce je kvalitní v dlouhém časovém horizontu.


To jsme my

To, že nám na lidech opravdu záleží, není jen otřepaná fráze. Náš tým je stabilní a plný zkušených odborníků s lidským přístupem. Není ničím výjimečným, že tu narazíte na kolegy, kteří jsou v SiteOne 10, 12 nebo i 15 let.

 • AC&PM Team Leader

  Jan Vojta

  V SiteOne vede tým projektových manažerů, také projekty iWatt, Blue Style, NWD a Rohlík.

 • Head of Design

  Tomáš Procházka

  Vedoucí designového týmu, web designér, typograf a grafický designér.

 • Head of Development

  Ján Regeš

  Vysoce spolehlivý vedoucí oddělení vývoje, infrastruktury a designu.

 • Digital Strategist

  Josef Horký

  Má na starosti podporu našich klientů a vymýšlení řešení, která jim pomáhají naplnit cíle a strategie.


Co tě čeká?

 • 2x v týdnu

  Společné snídaně a brunche

  Láska prochází žaludkem a s jídlem roste chuť, proto jsme mezi pravidelná setkání zařadili i snídaně. Každé úterý a čtvrtek začínají zaměstnanci SiteOne den v kancelářích obloženými stoly. Na své si přijde každý, protože je tu dostatek zeleniny, ovoce, domácích koláčů, pečiva obloženého masem i sýry a další sladkosti.

  Společné setkání nad jídlem rozváže jazyk i plašším členům týmu a máme tak možnost se poznat neformálně v horizontu každého týdne, což se nakonec odráží do každodenní komunikace.

 • Každý týden

  Týmová setkání

  Ať už jde o jakýkoliv vztah, komunikace hraje prim. Jakmile vznikají na jedné nebo obou stranách domněnky a sílí komunikační šum, táhne to všechnu usilovnou práci, kterou mají partneři za sebou, ke dnu. Proto jsou pro SiteOne důležitá oficiální týmová setkání.

  Každý měsíc se všichni zaměstnanci potkávají na BBS neboli Branky, Body, SiteOne, kde se u prezentace střídají členové managementu nebo teamleadeři a referují o novinkách. Marketing, HR a projektoví manažeři se potkávají každé dva týdny na strategickém AC/PM, ob týden se také lze zastavit osobně za CEO. A nejde opomenout ani roční setkání, kde hodnotíme, jak název napovídá, celý uplynulý rok a probíráme plány do budoucna. Na všech setkání neplyne komunikace jednostranně. Každý má možnost promluvit, zeptat se a dostat odpovědi.

 • Každý rok

  Veselé teambuildingy

  Byznys se neobejde bez kvalitní spolupráce. Jakmile informace neproudí správně a narůstají mezi kolegy zdi mlčení a nevraživost, nebudou se při práci na projektech cítit dobře ani klienti. Proto se v SiteOne zodpovědně snažíme posílit mezilidské vazby krásnými výlety s tak trochu adrenalinovými zážitky a spoustou legrace.

  Kam jsme se zatím podívali? Soutěžili jsme v pevnosti Boyard v Chotilsku a koupali se v lipenské přehradě. Jiný rok jsme si užili výpravu po Stezce v korunách stromů a užili si luxusní grilování v hotelu ve Frymburg. Vydali jsme se taky do Harrachova v Krkonoších a dávali si piknik u Mumlavského vodopádu. Konkrétně minulý rok jsme oslavili léto bez covidových opatření kurzem přežití a koupáním ve Slapech. Ani v jednom případě nechyběla večerní volná zábava.

 • Neustále

  Sportovní aktivity

  Ve zdravém těle, zdravý duch! Lámeme přesvědčení, že vývojáři jsou zatvrzelí introverti, kteří opouští interiér pouze při cestě za potravou nebo přesunech do kanceláře. Hodiny prosezené u kódování vyvažuje rekreační pohyb.


  Jsme například hrdými účastníky iWatt challenge, zároveň i proto, že iWatt je jeden z našich klientů a vyvíjeli jsme jim aplikaci. Nevynecháváme ani květnovou výzvu Do práce na kole, která nabádá ke snaze nechat auta v garáži a přesouvat se do kanceláře pěšky nebo na bicyklu. Po příjezdu mají zaměstnanci možnost vysprchovat se přímo v kanceláři a začít den v suchu.

 • Prosinec

  Vánoční večírky

  Na Vánoce spolu mají být lidé, kteří se mají rádi, proto nevynecháváme možnost setkat se. Největší dárek a přání je sejít se příští rok ve stejné sestavě, ale samozřejmě nechybí ani hmotné dárky. I my v SiteOne jsme se nechali unést kouzlem Secret Santy. Každý si vylosuje jméno některého z kolegů a pro něj pak obstará dárek, aniž by kdokoliv věděl, kdo si koho vylosoval. Překvapení pro všechny je tak zaručené!

  Nechybí ani obdarování originálním merchem! Tím SiteOne zásobuje zaměstnance po celý rok, ale na Vánoce má přeci jen ještě punc výjimečného zážitku o něco víc. Potkáváme se v kancelářích nebo příjemném podniku, popovídáme si a sdílíme společné chvilky.

 • Pořád

  Neformální setkání

  Jsme hrdou součástí Korunního dvora coby bývalého pivovaru, díky tomu nemáme nouzi ani o neoficiální popracovní setkání nad pivem či vínem. Potkáváme se v parcích či příjemných barech, ať už jen tak nebo k příležitosti oslavit s některým z kolegů narozeniny.

  Ty mimochodem provází i dort přímo v SiteOne. Všichni se kolem poledne setkáváme ve společné kuchyni v kancelářích, kde jsme u sfouknutí svíček a pak celý tým podá oslavenci ruku a popřeje jen to nejlepší.

01 – 6

Hodnoty jsou naše ESO

Vnímej tyto hodnoty i jako příslib efektivní spolupráce.

Empatie

Celek je víc než součet jeho částí, v tom dáváme Aristotelovi za pravdu. Proto považujeme vztahy mezi kolegy za podstatného ukazatele firemní kultury. SiteOne funguje jako rodina a nové kolegy do ní přibíráme s empatií, pochopením, zaškolením a důvěrou.


Spolehlivost

Jeden na druhého se můžeme spolehnout. Jakmile je jeden z nás indisponovaný, kormidlo přebírá jiný. My v SiteOne totiž táhneme za jeden provaz. Vždy tak, aby byl každý z nás i klient spokojený. Jsme více než kolegové, jsme rodina, která nám vždy pomůže a my se na sebe vzájemně můžeme spolehnout.


Odvaha

Nebojíme se vydat neznámými cestami a měnit tak svět k lepšímu. Riskujeme tam, kde se to vyplatí, a k problémům se stavíme čelem. Nehledáme zkratky, říkáme pravdu a trpělivě dotáhneme každý projekt do úspěšného konce. Ceníme si každého kolegy, který má dobrý nápad. I proto má k našemu managementu každý stejně blízko.