Bezrealitky

Perfektní uživatelská zkušenost

Klient

Bezrealitky

Obor

Nemovitosti

Rok

2022

Dodané služby

UX, UI, Digital Strategy, WF, Copywriting, Refresh brandu

O Bezrealitky

 • Požadavky klienta
  Uživatelsky přívětivý web i klientská zóna
  Velmi jednoduché přihlášení do účtu
  Perfektně nastavený onboarding proces
  Moderní, čistý webdesign
O společnosti Bezrealitky

Bezrealitky jednoznačně změnila způsob prodeje, pronájmu a výběru nemovitostí po celé České republice. Prostřednictvím redesignového webového řešení nabízí službu, se kterou dokáže prodat nebo pronajmout nemovitost každý. 

InHouse řešení

 • Design
  Website Design
  Wireframy a prototyp
  Informační architektura
  Uživatelské testování
  Refresh značky
Naše řešení

Ryze kreativní projekt pro Bezrealitky jsme začali důslednou analytickou fází. Od začátku jsme kladli důraz na bezchybnou uživatelskou zkušenost. U projektu takového typu volíme agilní postup, tak, abychom vyšli vstříc všem klientským požadavkům. Designová část vznikla na základě dodaných marketingových, byznysových a dalších materiálů, ale také za pomoci precizních výzkumů našeho UX, Designového a Analytického oddělení. Zásadní byla i část pečlivého uživatelského testování.

Výsledné webové řešení má esteticky vhodně zvolený a do maximální možné míry minimalistický webdesign podpořený silným UX základem, který využívá nejmodernější postupy a znalosti. Důsledně propracovaná uživatelská zóna včetně zákaznického účtu je také zásadním parametrem, který jsme pro tento projekt museli splnit. Web má měsíčně až 2 miliony návštěv a každý uživatel se musí bez problému zorientovat a najít nebo nabídnout nemovitost za pár kliknutí, efektivně a jednoduše. Pro Bezrealitky jsme také připravovali refresh značky, protože původní podoba už neodpovídala nemodejnějším postupům a požadavkům. Web bezrealitky se tak pyšní naším designem včetně redesignového loga, které je v souladu s identitou a hodnotami společnosti.

BestOne výsledky

Redesign webu

 • 2 000 000

  Návštěv na novém webovém řešení za měsíc

 • 3

  Měsíce na kompletní redesign webu

 • 32

  Testovacích scénářů