EUC

Digitální transformace zdravotnictví

Klient

EUC

Obor

Zdravotnictví

Rok

2019

Dodané služby

Digital Strategy, UX a UI Design, Mobile development, Backend development, Frontend development

O EUC

 • Požadavky klienta
  Uživatelsky přívětivá aplikace
  Snadné používání pro všechny uživatele
  Velmi jednoduchá registrace do aplikace
  Perfektně nastavený onboardingový proces
O společnosti EUC

Zdravotnická skupina EUC je skutečným revolucionářem v oboru zdravotnictví. Jako první v České republikace dokázala digitalizovat zdravotnictví a koncovým uživatelům poskytuje nadstandardní zdravotnický servis plně online, pomocí aplikace mojeEUC.

InHouse řešení

 • Design
  Uživatelský průzkum
  WF a UX analýza
  UX a UI Design
  Digital experiences
 • Development
  Backend development
  Mobile development
  Frontend development
  Testing
Naše řešení

Vítězná aplikace moje EUC? Na začátku stál požadavek klienta na předělání stávajícího řešení, který vyústil v digitální transformaci. Ta přispěla k celkové modernizaci poskytování zdravotní péče. Mezi prvními kroky bylo potřeba vytvořit wireframy, abychom si s klientem ujasnili představy. Už tady odborníci z UX oddělení konzultovali kroky s UI designéry a týmem z EUC tak, aby měla výsledná aplikace perfektně nastavený onboardingový proces. U fáze promýšlení UX rozvržení jsme museli brát v patrnost, že právě ona rozhoduje o tom, jak bude systém pro uživatele pochopitelný, intuitivní a snadno ovladatelný. Dalším krokem bylo samotné kódování, od integračních prací, až po spuštění kompletního systému ve dvou rozhraních mobilních aplikací - IOS a Android.

Povedlo se nám integrovat vše potřebné, jako například SSO, která umožňuje návštěvníkovi jednotné přihlášení pro všechny systémy EUC. Následovala fáze testingu. Obsáhlá klientská zóna a interaktivní prostředí vyžadovalo několik testovacích kol, kde bylo třeba zachytit opravdu každý náznak problému. Vznikla aplikace, která umožňuje online kontakt s lékařem 24/7, funguje jako kalendář smluvených návštěv doktorů, je možné si jejím prostřednictvím nakoupit léky v eshopu a přehledně shrnuje pacientův stav zdravotním dotazníkem. Pro maximální komfort jsme brali v potaz i důležitost kteroukoliv funkci jednoduše aktivovat i deaktivovat podle pacientových preferencí. Není divu, že aplikace mojeEUC vyhrála 1. místo Digitální transformace na WebTop100, zároveň se stala i projektem roku.

BestOne výsledky

Výsledkem je webová aplikace plně orientovaná na klienta. Díky ní se může 24/7 spojit s lékařem nebo nahlédnout do záznamů. Podílí se tak na digitální transformaci zdravotnictví jako takového.

 • 2

  Zásadní vítězství na WebTop100!

 • 8

  Plných měsíců full tým nasazený na projekt EUC.

 • 24/7

  Dostupná aplikace a kontakt s lékařem.