J&T INVESTIČNÍ SPOLEČNOST

Investice 3. tisíciletí

Klient

J&T INVESTIČNÍ SPOLEČNOST

Obor

Investování

Rok

2021

Dodané služby

Website Design, Development, UX a UI Design

O J&T Investiční společnosti

 • Požadavky klienta
  Moderní, digitální řešení
  Rychlé, bezproblémové dodání
  Nadstandardní servis a PM
  Chytrá řešení pro správu obsahu
O J&T Investiční společnosti

J&T Investiční společnost se zaměřuje jak na správu fondů pro veřejnost, tak i na specializované fondy kvalifikovaných investorů. K naplnění své činnosti potřebuje kvalitní a bezpečné digitální zázemí.

InHouse řešení

 • Design
  UX Analýza
  Uživatelský průzkum
  UI Design
  Art direkce
 • Development
  Backend development
  Frontend development
  OmniOne a TepmliOne
  Uživatelské testování
Naše řešení

Precizní analytická část odstartovala fázi přípravy informační architektury, UX a uživatelského testování, na které navazovala fáze kreativní a webdesignu. UX a UI design elegantně skloubil požadavky zadavatele i jeho klientů - investorů. Na základě systematické analýzy vznikl promyšlený obsah pro klienta a také dokumenty pro interní vývoj.

InHouse development, nasazení analytických nástrojů a správy obsahu, které předcházelo focení, jsme zvládli zařídit v rekordním čase necelých 6 měsíců. Vše během lockdownu roku 2021. Naši práci ocenila celá skupina J&T a webové řešení se umístilo na 3. místě soutěže WebTop100 v kategorii firemní web. Další rozvoj a spolupráce jsou součástí řešení a komplexní péče.

BestOne výsledky

Výsledný projekt je kombinací informačního a onboardingového webového řešení, které provází uživatele v jednotlivých krocích s cílem projít webem až ke konkrétní investiční příležitosti.

 • 6

  Měsíců kompletní remote spolupráce od podpisu smlouvy až ke spuštění webu.

 • 2 000

  Hodin práce. Web jsme předali zákazníkovi v termínu a bez nedodělků!

 • 100/100

  Lighthouse skóre - web má naprosto perfektní výkon.

Testimonial

Hodnocení od partnera

Spolupráce při přípravě nových webových stránek naši společnosti probíhala, s ohledem na zhoršující se pandemickou situaci, téměř kompletně v režimu full remote. Velmi pozitivně proto hodnotím fakt, že řešení bylo dodáno včas a kompletní. Dále velmi pozitivně hodnotím nejenom absolutní spolehlivost, ale hlavně lidskost a odbornost na straně pracovníků SiteOne.

Roman Hajda

Member of the Board of Directors J&T Investiční

in