iWatt

Sportovní aplikace, která rozhýbe každý tým

Klient

iWatt

Obor

Sport a rekreace

Rok

2021

Dodané služby

Backend development, Frontend development, Technical consulting, Apps development

O iWattu

 • Požadavky klienta
  Rychlé dodání
  Perfektní funkčnost aplikace
  Možnost propojení třetích stran
  Dokonalá bezpečnost
O projektu iWatt

Výzvy iWattu pomáhají slovenským sportovním klubům získat finanční prostředky pomocí intuitivní aplikace. Firmy si díky nim udržely kondici i v době omezujících covidových opatření.

InHouse řešení

 • Development
  Backend development
  Mobile development
  Frontend development
  Testing
Naše řešení

Ve spolupráci s Quison a Direactions jsme pro iWatt vytvořili smart aplikaci, která dokáže rozhýbat zástupy. Na úplném začátku byla myšlenka podpořit dobrou věc, tedy motivovat k vynaložení co nejvíce energie, kterou lze v aplikaci proměnit na virtuální měnu, tzv. iWatty. Nasbíranými iWatty pak měly týmy rozhodovat o příspěvcích pro sportovní kluby nebo soutěžit o různé benefity. 

V popředí byl zájem podpořit sportovní kluby na Slovensku, sehnat partnery a dostat k těm malým a nejmenším klubům co nejvíce peněz. Vznikl promyšlený algoritmus na základě informací o aktivitě, typicky vycházející ze vzdálenosti a času, ale zohledňující i počet kilometrů a spálených kalorií. Mobilní aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android i Apple a dokáže spolupracovat s dalšími externími aplikacemi, jako je například Garmin nebo Zdraví. Přestože jde v případě podobných aplikací o sezónní záležitost, aplikace iWatt sbírá stále nové příznivce a zpracovává obrovské množství dat. I kvůli tomu musel vývoj pamatovat na zabezpečení před vetřelci, kteří si budou chtít přilepšit podváděním.

BestOne výsledky

Výsledkem je mobilní aplikace, která zvládá měřit fyzické výkony, propojit třetí strany a pomáhá s dobrou věcí. Týmy se předhánějí ve sportovním zápolení, aby podpořily svůj oblíbený klub.

 • 5,5

  Milionů sdílených aktivit.

 • 25

  Milionů spálených kilokalorií.

 • 21

  Miliard nasbíraných kroků.

Testimonial

Hodnocení od partnera

Při práci na aplikaci iWatt se vždy můžeme spolehnout na flexibilitu a kreativitu týmu SiteOne. Vždy dokáží přijít s optimálním řešením dané situace a operativně ho realizovat. Zároveň vidíme, že kolegové v SiteOne naší aplikaci vnímají jako “svou” a přistupují k ní s láskou a péčí.

Lukáš Šlehofer

Digital Manager Direactions

in