O násSlužbyProduktyPortfolioKariéraBlogKontakty

Dermacol

Růžový eshop

UX + design + frontend + backend + infrastruktura

Pro Dermacol, jednoho z největších prodejců kosmetických produktů na světě, jsme vytvářeli řešení pro on-line i fyzický prodej jejich produktů. O eshop se tak staráme už čtvrtým rokem a řešení je to fakt veliký.

Jaké jsme si dali cíle

Responzivní eshop

Na Dermacolu nakupují lidé ze stovek zařízení a vysoká responzivita tak byla absolutní nutností.

Pokladní systém

Když už děláme on-line eshop, rozhodli jsme se dát dohromady i fyzický obchod. Náš přesah do off-line světa na sebe nenechal čekat.

Slevové scénáře

Žádný markeťák nechce manuálně nastavovat slevy u stovek produktů, tak proč tenhle proces nezautomatizovat.

E-shop

E-shop

Stovky položek, růžový design a tisíce návštěv každý den. Taková výzva před námi stála a my se s ní poprali. A na výsledek jsme patřičně hrdí. Tenhle web je přesně takový, jaký web o kosmetice může být. Sexy.

Pokladny

Pokladny

Znáte to — vytvořit z e-shopu pokladní systém pro kamenné prodejny? Samozřejmě. Díky Offline pokladnám je možný nepřerušený prodej i v dobách globálního výpadku internetu. Takže pak v pohodě nakoupíme krémy na všechny ty nové vrásky.

Smart Sales

Smart Sales

Každý e-shop občas udělá svým zákazníkům radost ve formě slev, ale slevy na Dermacolu jsou mnohem chytřejší. Možnost nastavovat je předem, dynamicky v závislosti na desítkách faktorů a nebo si jen prostě naplánovat slevové kampaně na rok dopředu? Není problém :)

Výsledky

A jak to dopadlo ?

1

nejrůžovější eshop v ČR

142

pokladen

7

externích systémů, se kterými se e-shop kamarádí

Copyright © 2000‒2022 SiteOne, s.r.o., všechna práva vyhrazena.