O násSlužbyProduktyPortfolioKariéraBlogKontakty

Gorenje

Enterprise solution

backend + infrastruktura

V Gorenje hledali optimální enterprise řešení pro business klienta a z naší společné spolupráce vzešel systém GAPR 2.0. Vznikl tak ultimátní nástroj pro obchoďáky a jejich manažery, který umožňuje kompletní řízení prodejního procesu. Od cenotvorby, různých přehledů, channel managementu či tvorby slevových akcí, až po generování obchodních souborů a statistik.

Jaké jsme si dali cíle

Dynamic VLDB

Tisíce sloupců v databázi a stovky tisíc řádků. Naše DB musela být state of the art.

API chains a micro services

Provázání s korporátními systémy byla samozřejmost, avšak další vrstva, která zajistí bezchybný chod takového zařízení už nám dala zabrat.

Brutální algoritmy

Pamatujete si matematiku? Kolik slonů si chci koupit, když má medvěd tři zobáky? I na to jsme museli vytvořit algoritmy.

Automatizace procesů

Automatizace procesů

Automatické generování souborů rozvázalo ruce administrativním pracovníkům a výrazně zefektivnilo chod obchodního oddělení.

Rychlejší a efektivnější flow

Rychlejší a efektivnější flow

Integrace se systémy Gorenje i jejich obchodních partnerů a stream-lining všech potřebných informací na jedno místo. Rychle a přehledně.

Management empowerment

Management empowerment

Do rukou managementu vkládáme plnou kontrolu nad činností prodejců.

Výsledky

A jak to dopadlo ?

40

GAPR se používá v ČR a SR už nějaký ten pátek, ale v průběhu tohoto roku bude nasazen jako globální systém Gorenje a dostane se tak do 40ti zemí po celém světě

30 %

úspora času s administrativou

4

další integrované enterprise systémy

Copyright © 2000‒2022 SiteOne, s.r.o., všechna práva vyhrazena.