O násSlužbyProduktyPortfolioKariéraBlogKontakty
CZ
EN

Zkušený Front-end Developer (React)

Hledáme šikovnou posilu do frontendového teamu. Někoho, kdo chce pracovat na zajímavých projektech, rozvíjet technologické řešení, učit se nové věci a profesně růst.

V SiteOne jdeme cestou konstantního technologického rozvoje, jehož směr definují samotní vývojáři.

  • Každý týden se vzájemně školíme a sdílíme postupy a každému se dostává pravidelného individuálního mentoringu.
  • Developer experience u nás není buzzword, ale pravidelné téma, které považujeme za jeden ze základních pilířů skvělých projektů.
  • Chceme dělat projekty tak, aby z nich měl radost klient i my sami.
  • A abychom měli radost nejen z výsledku, ale i z cesty, jakou jsme k němu dospěli.
  • Níže najdeš informace o lidech, technologiích, náplni práce a benefitech.
  • Věříme, že tě přesvědčíme, abys k nám do SiteOne přišel na návštěvu.

Technologické řešení front-endu

  • React ekosystém pro tvorbu uživatelského rozhraní.
  • Redux pro state management.
  • GraphQL / Apollo pro komunikaci s backendem.
  • SASS a styled-components pro stylování komponent.
  • Git a GitLab pro verzování.
  • GitLabCI pro automatizaci automatizovatelného.
  • Jest, Cypress, ESLint, Flow, Sentry pro QA.
  • Webpack/Babel/PostCSS pro zpracování kódu.
  • NodeJS, Koa… pro front-endové backend potřeby.
  • Docker pro provoz.
  • Samotné technologie ale nic neznamenají, pokud s nimi nepracují zkušení lidé a projekty nerealizují v rámci efektivní workflow.

Osobnostní předpoklady

  • Chuť se učit, zdokonalovat a ideálně mít obor jako koníček.
  • Otevřená mysl novým postupům.
  • Zodpovědnost a spolehlivost.
  • Smysl pro humor a alespoň minimální týmový duch.
  • Zaměření nejen na kvalitní kód, ale i na hodnotu a kvalitu vnímanou klientem.

Odborné znalosti

  • Pokročilá znalost problematiky front-end a informačních technologií.
  • Pokročilá znalost moderního JavaScriptu.
  • Střední až velké zkušenosti s React ekosystémem.
  • Zkušenosti s konzumací GraphQL API.
  • Smysluplné komunikační dovednosti a soft skills.
  • Verzování, příkazová řádka, atd…
  • Tím jsme chtěli říct, že bys měl mít za sebou pár let zkušeností, nebo spoustu talentu.
  • Na tuto pozici nováčka nehledáme.
Není tu tvá pozice? Nevadí. Talenty hledáme neustále.

Pracovní náplň

  • Vytváření front-endu webů a webových aplikací.
  • Správa a rozvoj nových i existujících projektů.
  • Rozvoj interních nástrojů, technologického řešení a postupů.
  • Code reviews, odborná podpora kolegů.

Kdo jsme:

  • Agentura, kde se soustavně vylepšují technologické postupy a hýčká firemní kultura, aby byla dlouhodobě atraktivním místem, kde stojí za to pracovat.
  • Eticky podnikající firma, která je hrdá na to, že od roku 2000 dělá maximum pro to, aby svým zákazníkům doručila to nejlepší.
  • Neformální a přátelská 40+členná parta, která se nebere příliš vážně; ale váží si svých spolupracovníků, věnuje se jejich mentoringu a profesnímu růstu.
  • Naše projekty hostujeme na vlastní infrastruktuře, nad kterou máme maximální kontrolu a sbíráme všechny možné metriky (desítky fyzických a stovky virtuálních serverů, celkem ve 4 datacentrech v ČR).

Co nabízíme

  • Vytížení na 100 % - toto není part time job :-)
  • Zázemí a stabilitu většího týmu (je nás lehce přes 40).
  • Zkušenou partu profíků; 10 let praxe (a více) u nás není výjimkou.
  • Šéfa (teamleadera), který perfektně rozumí tvé práci.
  • Pravidelné one-to-one koordinace, kde budete řešit vše, na co není prostor u jiných schůzek.
  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem, znalostem a přístupu; bonusy za úspěšné projekty a proaktivitu (na lidech v SiteOne nešetříme).
  • Interní i externí školení nejen v oblastech technologií, účast na konferencích.
  • Krásné kanceláře na Vinohradech s vymazleným občerstvením.
  • Benefity, které nejsou jen pro parádu (5 týdnů dovolené, 2 sickdays, příspěvky na volnočasové aktivity nebo technologické hračky, firemní tarif s neomezeným voláním a neomezenými daty, celofiremní teambuildingy i posezení u pivka jen tak.
  • Nenabízíme sice 100% pružnou pracovní dobu (na pohovoru se nás můžeš zeptat proč), ale není problém se příležitostně domluvit na pozdějším příchodu, nebo dřívějším odchodu, pokud to potřebuješ.
Nehledáme teď člověka na konkrétní projekt. Spíš se chceme nezávazně potkat a hned po schůzce ti řekneme, jestli nám to vzájemně “cinklo” a pak se dál můžeme bavit :-) Dává ti to smysl? Pošli nám odkaz na svůj LinkedIn, Github nebo cokoli jiného, kde pochopíme, s kým máme tu čest.

Pracoval bys pro značky jako jsou

Air bank
Axa
bluestyle
czu
dermacol
wag
gorenje
Home credit
jtb
schneider
sanofi
zonky

P.S.: Pokud jste z personální agentury, prosím nevolejte.

Řekli bychom vám stejně jen to, že s našimi budoucími kolegy se rádi potkáváme hned od začátku osobně a je pro nás hodně důležité, aby si i oni sami chtěli vybrat právě SiteOne.

Pak nám to totiž bude vzájemně klapat :).