Pracuj s námi

Sympatický tým expertů a jedniček svého oboru

Proč si vybrat SiteOne?

Každý v týmu si zaslouží to nejlepší a my jsme odhodlaní mu to dát. Věříme, že fantastické výsledky vznikají tam, kde je pro ně připravená půda.

 • Benefity práce v SiteOne
  Nejmodernější technologie
  Profi Hardware
  Prostorné kanceláře
  Home office podle potřeby
  Práce pro prémiové klienty na zajímavých projektech
 •  
  Zkrácená pracovní doba
  5 týdnů dovolené
  Příspěvek na volnočasové aktivity
  Pravidelné snídaně, oslavy a párty
  Zábavné teambuildingy i sportovní akce

Připoj se k naší misi

 • Na co se můžeš těšit?
  Hodnoty ESO
  Full remote režim
  Investujeme do lidí
  Vyznáváme work-life balance
  Dobrodružné teambuildingy
  Jsme jako rodina
Takhle to děláme

Naše hodnoty shrnuje zkratka ESO a znamenají Empatie, Spolehlivost a Odvaha. To se odráží jak ve vztahu ke klientům, tak k zaměstnancům. Přes dvě dekády táhneme za jeden provaz a to, jak jsme si nastavili vnitřní procesy, má dobré důvody. Pokud něco měníme, tak na základě dlouhodobého pozorování a společného vyhodnocování. I proto jsou tu lidé, kteří byli u založení a mají v plánu SiteOne posouvat kupředu i nadále.

Stabilní zázemí pro zaměstnance znamená stabilní zázemí i pro klienty. Chvíli trvá, než důkladně zmapujete kód i byznys projektů tak, abyste pochopili, které řešení je nejlepší. Proto je u nás na prvním místě dlouhodobá spolupráce a blízký vztah s klientem. Díky tomu jsou zaměstnanci z práce nadšení, baví je hledat efektivnější technologická řešení a jejich práce je kvalitní v dlouhém časovém horizontu.


To jsme my

To, že nám na lidech opravdu záleží, není jen otřepaná fráze. Náš tým je stabilní a plný zkušených odborníků s lidským přístupem. Není ničím výjimečným, že tu narazíte na kolegy, kteří jsou v SiteOne 10, 12 nebo i 15 let.

 • AC&PM Team Leader

  Jan Vojta

  V SiteOne vede tým projektových manažerů, také projekty iWatt, Blue Style, NWD a Rohlík.

 • Head of Design

  Tomáš Procházka

  Vedoucí designového týmu, web designér, typograf a grafický designér.

 • Head of Development

  Ján Regeš

  Vysoce spolehlivý vedoucí oddělení vývoje, infrastruktury a designu.

 • Digital Strategist

  Josef Horký

  Má na starosti podporu našich klientů a vymýšlení řešení, která jim pomáhají naplnit cíle a strategie.


Pracuj s námi

Are you the One?

Talenty s citem pro digitál hledáme neustále. Přidej se k nám a pracuj na BestOne projektech!

Co tě čeká?

 • 2x v týdnu

  Společné snídaně a brunche

  Láska prochází žaludkem a s jídlem roste chuť, proto jsme mezi pravidelná setkání zařadili i snídaně. Každé úterý a čtvrtek začínají zaměstnanci SiteOne den v kancelářích obloženými stoly. Na své si přijde každý, protože je tu dostatek zeleniny, ovoce, domácích koláčů, pečiva obloženého masem i sýry a další sladkosti.

  Společné setkání nad jídlem rozváže jazyk i plašším členům týmu a máme tak možnost se poznat neformálně v horizontu každého týdne, což se nakonec odráží do každodenní komunikace.

01 – 1

Hodnoty jsou naše ESO

Vnímej tyto hodnoty i jako příslib efektivní spolupráce.

Empatie

Celek je víc než součet jeho částí, v tom dáváme Aristotelovi za pravdu. Proto považujeme vztahy mezi kolegy za podstatného ukazatele firemní kultury. SiteOne funguje jako rodina a nové kolegy do ní přibíráme s empatií, pochopením, zaškolením a důvěrou.


Spolehlivost

Jeden na druhého se můžeme spolehnout. Jakmile je jeden z nás indisponovaný, kormidlo přebírá jiný. My v SiteOne totiž táhneme za jeden provaz. Vždy tak, aby byl každý z nás i klient spokojený. Jsme více než kolegové, jsme rodina, která nám vždy pomůže a my se na sebe vzájemně můžeme spolehnout.


Odvaha

Nebojíme se vydat neznámými cestami a měnit tak svět k lepšímu. Riskujeme tam, kde se to vyplatí, a k problémům se stavíme čelem. Nehledáme zkratky, říkáme pravdu a trpělivě dotáhneme každý projekt do úspěšného konce. Ceníme si každého kolegy, který má dobrý nápad. I proto má k našemu managementu každý stejně blízko.