O násSlužbyProduktyPortfolioKariéraBlogKontakty

Front-end developer - HTML/CSS kodér/ka

Hledáme šikovnou posilu do front-endového teamu.
Někoho, kdo chce pracovat na zajímavých projektech, rozvíjet technologické řešení, učit se nové věci a profesně růst.

V SiteOne jdeme cestou konstantního technologického rozvoje, jehož směr definují samotní vývojáři.

  • Každý týden se vzájemně školíme a sdílíme postupy a každému se dostává pravidelného individuálního mentoringu.
  • Developer experience u nás není buzzword, ale pravidelné téma, které považujeme za jeden ze základních pilířů skvělých projektů.
  • Chceme dělat projekty tak, aby z nich měl radost klient i my sami.
  • A abychom měli radost nejen z výsledku, ale i z cesty, jakou jsme k němu dospěli.
  • Níže najdeš informace o lidech, technologiích, náplni práce a benefitech.
  • Věříme, že tě přesvědčíme, abys k nám do SiteOne přišel na návštěvu.

Pracovní náplň:

  • Vytváření front-endu webů a webových aplikací.
  • Správa a rozvoj nových i existujících projektů.
  • Rozvoj interních nástrojů, technologického řešení a postupů.
  • Code reviews, odborná podpora kolegů.

Technologické řešení front-endu:

  • React, latte pro tvorbu uživatelského rozhraní.
  • Redux pro state management.
  • GraphQL / Apollo pro komunikaci s backendem.
  • SASS a styled-components pro stylování.
  • Git a GitLab pro verzování.
  • GitLabCI pro automatizaci automatizovatelného.
  • Jest, Cypress, ESLint, Flow, Sentry pro QA.
  • Webpack/Babel/PostCSS pro zpracování kódu.
  • NodeJS, Koa… pro front-endové backend potřeby.
  • Docker pro provoz.
  • Samotné technologie ale nic neznamenají, pokud s nimi nepracují zkušení lidé a projekty nerealizují v rámci efektivní workflow.
Samotné technologie ale nic neznamenají, pokud s nimi nepracují zkušení lidé a projekty nerealizují v rámci efektivní workflow.

Co od tebe očekáváme:

  • Chuť se učit, zdokonalovat a ideálně mít obor jako koníček.
  • Mysl otevřenou novým postupům.
  • Smysl pro humor a alespoň minimální týmový duch.
  • Zodpovědnost a spolehlivost.
  • Cit pro detail.
  • Samostatnost a přemýšlení nad zadáním.
  • Zaměření nejen na kvalitní kód, ale i na hodnotu a kvalitu vnímanou klientem.

Co bys měl/a umět, znát a mít:

  • Znalost front-end a informačních technologií.
  • Perfektní znalost HTML 5 a CSS 3.
  • SASS, LESS, BEM.
  • Práce s CSS frameworky jako například bootstrap, tailwind.
  • Komplexní řešení responzivního designu.
  • Povědomí o tvorbě správného UX a UI.
  • Zvládnutí alespoň základní práci s Gitem.
  • Smysluplné komunikační dovednosti a soft skills.
  • Výhodou bude orientace v: Javascriptu (React, Vue, Svelte), Adobe Photoshop, Sketch, Figma, Zeplin, Latte a základní znalost PHP.
Měl bys mít za sebou pár let zkušeností. Na tuto pozici nehledáme nováčka ale zkušeného kolegu.

Získáš místo ve firmě a v partě kolegů:

  • Kde se soustavně vylepšují technologické postupy a hýčká firemní kultura, aby byla dlouhodobě atraktivním místem, kde stojí za to pracovat.
  • Kde jsme hrdí na to, že od roku 2000 děláme maximum pro to, abychom našim zákazníkům doručili to nejlepší.
  • Kde je přátelský a týmový kolektiv, který rád sdílí své know how.
  • Kde si vážíme svých kolegů, věnujeme se jejich mentoringu a profesnímu růstu.

Co nabízíme:

  • Možnost ovlivnit projekty například pro: Air Bank, Home Credit, J&T Banka, CK Blue Style, Dermacol, EuroWag, E.ON, iWatt, Česká zemědělská univerzita...
  • Zkušenou partu profíků; 10 let praxe (a více) u nás není výjimkou.
  • Šéfa, který perfektně rozumí tvé i své práci.
  • Pravidelné koordinace, kde budete řešit vše, co tě v práci těší i pálí.
  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem, znalostem a přístupu; bonusy za úspěšné projekty a proaktivitu (na lidech v SiteOne nešetříme).
  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem, znalostem a přístupu.
  • Krásné, moderní kanceláře na Vinohradech (občerstvení, snídaně, MHD 100 m).

Benefity, které nejsou jen pro parádu:

  • 5 týdnů dovolené.
  • Sick days a příležitostný home office.
  • Bonusy za úspěšné projekty a proaktivitu.
  • Příspěvek na volnočasové aktivity nebo technologické hračky.
  • Neomezený firemní tarif (volání i data), účetní služby.
  • Celofiremní teambuildingy - rádi se společně bavíme.
Pošli nám odkaz na tvůj LinkedIn, Github popř. link na nějakou ukázku tvojí práce. Těšíme se na tebe!

Pracoval bys pro značky jako jsou

Air bank
Axa
bluestyle
czu
dermacol
wag
gorenje
Home credit
jtb
schneider
sanofi
zonky

Chceš se dozvědět víc o práci v SiteOne? Tak si přečti rozhovor s Evou - naší HR & Employee Care.

P.S.: Pokud jste z personální agentury, prosím nevolejte.

Řekli bychom vám stejně jen to, že s našimi budoucími kolegy se rádi potkáváme hned od začátku osobně a je pro nás hodně důležité, aby si i oni sami chtěli vybrat právě SiteOne.

Pak nám to totiž bude vzájemně klapat :).